Elon Musk mısın be mübarek?

Katılım
28 Ağu 2021
Mesajlar
76,733
NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral (51) ve Güral Porselen Yönetim Kurulu üyesi Ali Güral (41) arasında soğuk rüzgârlar esiyor. Amca çocuklarının Instegram’da karşılıklı söz dalaşı sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmadı

Kütahya Porselen’in sahibi Nafi Güral’ın (76) oğlu Erkan Güral, amcası İsmet Güral’a (72) ait Güral Porselen yöneticilerini “teknoloji ve proje hırsızlığı” ile itham etti.

AMCASININ OĞLUNA: İŞ BİLMEYEN TAKLİTÇİLER YAPTIKLARIMIZ TAKLİT EDECEK

Erkan Güral, Instegram hesabında, “Ürünlerimizi taklit edersin, teknolojimizi taklit edersin, projelerimizi taklit edersin, yaptıklarımızı taklit edersin, ama 8 aydır kullanmakta olduğumuz ismi de mi taklit edersin?” sorusunu yöneltti.

“Söz konusu Güral Porselen ve aciz yöneticileri ise evet her şeyimizi taklit ederler!” diyen Erkan Güral, “7 yıl önce inşaatına başlayıp hala bitiremedikleri, ‘bitmeyen’ fabrikanın ismini 29 Ekim olarak kullanmaya başlamışlar. Olsun, kullansınlar. Bize bakarak yapmaya çalışacakları daha çok işimiz olacak. Biz yapacağız, iş bilmeyen taklitçiler yaptıklarımızı taklit edecekler.” ifadelerini kullandı.

Erkan Güral’ın Güral Porselen Yönetim Kurulu Başkanı ve amcası olan İsmet Güral, Güral Porselen’in yönetim Kurulu üyeleri Harika ve Ali Güral ile Güral Porselen’in Genel Müdürü Naci Pekcan’ı da etiketledi.

ALİ GÜRAL’DAN SERT CEVAP: KÖTÜ KOMŞU İNSANI MAL SAHİBİ YAPAR

Güral Porselen Yönetim Kurulu üyesi Ali Güral, Erkan Güral’ın paylaşımına, “Tavsiyeni de al, kendine sakla.” diyerek şu cevabı verdi: “Kötü komşu, insanı ev sahibi yapar misali; Allah razı olsun, sayende şehrimiz Kütahya’mızı da en az 10-11 fırınlık bir tane daha seramik fabrikası yatırımı sahibi yapıyorsun, nasipse hayırlısıyla bin kişi 1’e 1 ve bilfiil nasiplenecek.”Bu haberler de ilginizi çekebilir:


  • dKoç’u sarsan skandal: Yolsuzluğa karışan bayiler de mahkemeye verildi​

    dÜlker, Avrupa’nın en büyüğü oldu​

    dErdoğan, ‘Rabia’dan son anda vazgeçti: İkinci parmakta durdu​
Mesajının devamında daha ağır ifadeler kullanan Ali Güral, Erkan Güral’a kinayeli sorular yöneltti: “Soğuk Füzyon’u sen mi buldun ki o kadar böbürleniyorsun!? Elon Musk mısın ki seni imrenerek izleyelim? Be mübarek, Nikola Tesla mısın ki o senin olmayan hangi muhteşem teknolojini kullanalım? MRNA teknolojisini sen mi buldun ki başarını izleyelim?”

YEĞENLER ALİ VE ERKAN GÜRAL

Erkan Güral, NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı, Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu (TÜGİK) Yönetim Kurulu Başkanı ve Kütahya Porselen’in sahibi Nafi Güral’ın oğlu.

Ali Güral ise, Güral Porselen Yönetim Kurulu üyesi, Güral Porselen’in sahibi İsmet Güral’ın oğlu. Ali Güral, Kütahya 1’inci Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) 1.000 kişinin istihdam edileceği seramik tesisinin yıl sonuna doğru faaliyet geçeceğini dile getirmişti.
 
Üst