Neler yeni

Başkan Yusuf Polat hayvan haklarını koruyacağıma söz veriyorum

https://www.cumhurhaber.###/images/haberler/baskan-yusuf-polat-hayvan-haklarini-koruyacagima-soz-veriyorum.jpg

TDP İstanbul il başkanı Polat hayvan haklarını koruyacağıma söz veriyorum

Hayvan hakları aktivisti Talha Kaçar bireysel çalışmaları ile TDP (Türkiye değişim partisi) İstanbul il başkanı Yusuf Polat ile görüşmeler sonucunda hayvan haklarını koruyacağıma hayvanlar yararına çalışmalar yapacağıma söz veriyorum sözleşmesini karşılıklı olarak imza altına aldılar.

TDP Partisi İstanbul il başkanı Yusuf Polat konu hakkında şunları söyledi.
“Genç hayvan sever aktivist Talha Kaçar bizleri ziyaret etti. Kendisi ile
sokak hayvanlarının yaşadığı sorunları konuştuk.
Elimizden ne gelir, ne yapabiliriz adına planlar yaptık.
İlk önce il teşkilatımızda hayvan hakları birimini oluşturduk.
Yapılan sözleşme gereği TDP olarak partililerimizle birlikte ormanlara atılan canların beslenmesi, tedavileri ve kısırlaştırmalarının gerçekleştirilmesine yönelik çalışmalar yapacağız.”dedi.
Aktivist Talha Kaçar: “Öncelikle TDP İstanbul il başkanı Yusuf Polat beye ve yönetimine çok teşekkür ediyorum.
TDP ziyaretimde gördümki sayın başkan dahil tüm yöneticileri hayvansever olunca her şey çok kolay oldu. Ortak noktamız hayvanlar olunca bir çok konuda mutabık kaldık.

Yapmış olduğumuz toplantıda başta şehirimizdeki hayvanların toplanıp popülasyon azalsın diye ormanlara atıldığını ormanlara atılan hayvanlar aç kalıp birbirlerini parçalıyor ve popilasyon git gide artıyor buna bir çözüm bulalım dedik.
Türkiye değişim partisi İstanbul il başkanlığı hayvan hakları komisyonu kurulsun haftada en az bir defa olmak suretiyle bir ormana besleme yapılsın. Kısırlaştırma yaptıralım dedik.

Türkiye değişim partisi İstanbul il başkanı sayın Yusuf Polat ile hayvan haklarını koruyacağıma hayvanlar yararına çalışmalar yapacağıma söz veriyorum sözleşmesini imzaladık.
İlgi ve alakalarından dolayı başta TDP Genel başkanı Mustafa Sarıgül olmak üzere İstanbul il başkanı Yusuf Polat ve tüm yöneticilerine teşekkür ediyorum.”dedi.

Kaynak : https://www.cumhurhaber.###/baskan-yusuf-polat-hayvan-haklarini-koruyacagima-soz-veriyorum/31498/