Bülent Eczacıbaşı, silahlı adamlarıyla şantiye bastı

Katılım
28 Ağu 2021
Mesajlar
76,733
Muğla’nın Bodrum ilçesinde halk plajını özel plaj haline getirmekle ve halkın kullanımına açık olması gereken alanı vatandaşların girişine kapatmakla suçlanan Eczacıbaşı ailesinin şantiye bastığı iddia edildi.

Eczacıbaşı’nın bu kez komşu şantiyeleri silahlı adamları ile bastığı ve şantiye çalışanlarının cep telefonlarının gasp edilmeye çalışıldığı görüntüler sosyal medyada yayınlandı.

“KİMSE BİZE BİR ŞEY YAPAMAZ”

Görüntülerde, çalışanların “Burası özel arazi, buraya giremezsiniz.” uyarıları üzerine Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı’nın “Biz ister çıkarız ister çıkmayız, kimse bir şey yapamaz bize.” diyerek çıkıştığı görülüyor.


“SİLAHLI ADAMLARDAN BİRİ CEP TELEFONUNDAKİ GÖRÜNTÜLERİ SİLDİ”

Görüntülerde aynı çalışanın “Polise şikâyet edeceğiz.” sözleri üzerine Eczacıbaşı’nın “Et.” cevabını vermesinin akabinde Bülent Eczacıbaşı’nın silahlı adamları ve Oya Eczacıbaşı, komşu şantiyedeki çalışanın elindeki telefonu zor kullanarak aldı.Bu haberler de ilginizi çekebilir:


  • dFerit Şahenk zorda: Kasa ekside, Doğuş zarar rekoru kırdı​

    dÜlker, Avrupa’nın en büyüğü oldu​

    d8,28 TL dolarda yakıt ikmaliydi​
Eczacıbaşı’nın çalışanlarından birinin cep telefonundaki görüntüleri silmeye çalışması üzerine kısa süreli arbede yaşandı. Medyaradar’ın haberine göre şantiye baskını esnasında kayıtların silindiğine emin olan Eczacıbaşı ve silahlı korumaları şantiye alanını terk etti.

Eczacıbaşı görüntülere dair herhangi bir açıklamada bulunmadı.
 
Üst