Neler yeni

Albayrak yeşil sahalara geri döndü

Katılım
28 Ağu 2021
Mesajlar
11,760
8 Kasım 2020’de Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden istifa ettikten sonra iki ay önce İstanbul Süleymaniye’de bir kuru fasulyecide görüntülenen Berat Albayrak stadyumda tribünlerden maç izlerken ortaya çıktı.

Albayrak, Hazine Bakan Yardımcılığı görevini ifa eden Nureddin Nebati ile kuru fasulyecide hararetli şekilde sohbet ediyordu. Albayrak bu defa Galatasaray’ın Türk Telekom Arena Stadyumu’nda derbi maçı seyretti. VIP locasında oturan Albayrak babası Sadık Albayrak ve oğlu Mehmet Akif ile Trabzonspor’a destek verdi.

ALBAYRAK, INSTAGRAM ÜZERİNDEN İSTİFA ETMİŞTİ

Berat Albayrak, 8 Kasım 2021 tarihinde şahsi Instagram hesabında aynı zamanda kayınpederi olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden affını kabul etmesini talep etmişti.

İki gün sonra Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un yaptığı yazılı açıklama ile, “Sayın Cumhurbaşkanımız, sayın Albayrak’ın görevden af talebini kabul etti.” denilmişti. Albayrak istifa sebebi olarak sağlık sebeplerini göstermişti.Bu haberler de ilginizi çekebilir:


  • dBerat Albayrak ortaya çıktı: Çamlıca Camii’nden fotoğrafı servis edildi​

    dEski bakan Berat Albayrak’tan kalan son iz YEP de silindi​

    dBurhan Kuzu’nun ‘gayriresmi’ danışmanı Sinan Çiftçi: Birçok olayı Berat Albayrak’a çözdürürdü rahmetli​
İstifanın akabinde kayıplara karışan Albayrak’ın Amerika Birleşik Devletleri’ne (ABD) taşındığı iddia edilmişti.

Aylar sonra ilk defa Çamlıca Camii’nde cuma namazı öncesine vaaz dinlerken görüntülenen Albayrak . 6 Ağustos 2021’de İstanbul Süleymaniye’de bir kuru fasulyecide görüntülenmişti.
 
Üst