Neler yeni

ÇATALCA GENÇLERİ GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR

Katılım
28 Ağu 2021
Mesajlar
18,667
https://www.cumhurhaber.###/images/haberler/catalca-gencleri-gumbur-gumbur-geliyor.jpg


Göreve gelir gelmez Çatalca’ya çok önemli sportif tesisler kazandıran, sportif tesislerin yanı sıra Çatalca Belediyespor takımının kurulumunu gerçekleştirerek yetmiş beş bin nüfuslu ilçede üç bin çocuk ve gencin on dört farklı spor dalında spor yapmasını sağlayan Başkan Mesut ÜNER, üst üste gelen sportif başarı müjdeleriyle ilçe halkıyla birlikte oldukça keyifli ve neşeli günler yaşıyor.

Türkiye İller arası karate ligi için Denizli’ye giden Çatalca Belediyespor karate takımı muhteşem başarılarla Çatalca’ya döndü. Beş yüz elli sporcunun katıldığı iller arası müsabakalarda Çatalca Belediyespor takımı dört altın, iki gümüş ve bir bronz madalya kazandı.

Böylesine muhteşem sportif başarı müjdeleri sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Mesut ÜNER; ‘’Denizli Sarayköy'de 550 sporcunun katıldığı 2021 Yenal KARAHAN İller Arası Karate Liginde Çatalca Belediyespor’lu sporcularımız Çatalca rüzgarı estirdi. Spora ve sporcuya yaptığımız yatırımların sonucu gelen başarılar ilçemize hizmet yolunda tüm yorgunluğumuzu bizden alıyor. Serhat Uraz ÖZMEN, Erdem ERKOÇ, Hasan Celal YILDIRIM ve Berat BAYAR altın madalya, Sarp KIRAN ve Berat BAYAR gümüş madalya ve Serhat Uraz ÖZMEN bronz madalya kazanarak gurur tablomuz oldular. Dört altın, iki gümüş ve bir bronz madalya Çatalca’mıza armağan ve hayırlı olsun.’’ dedi

#BirlikteÇatalcayız

Kaynak : https://www.cumhurhaber.###/catalca-gencleri-gumbur-gumbur-geliyor/31752/
 
Üst